Lifestyle

Jak se připravit na svatbu. 7 kroků

  1. Príprava

Nejprve se musíte připravit na svatbu. Na několik měsíců a lépe si vyberte restauraci nebo kavárnu, kde se bude konat svatební hostina, a dohodněte se s kameramanem a fotografem, kteří budou snímky organizovat. Když se o takové věci postaráte předem, můžete si být jisti, že pro vás získáte tu správnou restauraci a provozovatele.

2. Rodina

Za druhé, spoléhejte se pouze na své silné stránky a podporu svých blízkých příbuzných. Nevyžadujte mnoho od přítelkyň a vzdálených příbuzných. Dříve nebo později je unavuje poslouchat jejich pocity ze zkoušení scénáře svatebních šatů a párty. V tomto okamžiku je lepší používat internet a požádat o radu svatební fóra a stránky. Nejen, že poslouchá, ale také poskytuje praktické rady při výběru stylisty, banketové haly, fotografa nebo kameramana.

3. Komunikace

Zatřetí, neodstupujte od svého plánu a nebojte se vypadat znuděně. Uveďte podrobnosti a vyhledejte podrobnosti podrobností. Je obzvláště důležité prodiskutovat všechny podrobnosti s moderátorem a DJem, kameramanem a fotografem. Toto jsou nejdůležitější lidé na svatbě – záleží na tom, jak se svatba koná a jak si ji později zapamatujeme.

4. Rozpočet

Za čtvrté, je velmi důležité naplánovat rozpočet a zohlednit všechny možné nepředvídané náklady. Slovo „svatba“ má zpravidla magický účinek na servisní pracovníky – v očích jim začne blikat počet čísel s nulou a v důsledku toho ceny těchto služeb rychle rostou. Nebojte se tedy hledat výhodnější a ekonomičtější možnosti, ale měli byste být připraveni utratit mnohem větší částku, než jste původně plánovali.

5. Komfort

Za páté, netrápte se pro krásu. Nezatahujte se do korzetu a nelezte na vlásenku dlouhou dvacet centimetrů. Ano, je to krásné, ale pamatujte, že v této formě musíte strávit asi 12 hodin. A ani ten nejlepší make-up vám nepomůže, pokud sedíte kvůli nepohodlí s nešťastným vzhledem.

6. Výber profesionálov

Za šesté, pracujte pouze s profesionály, kteří respektují a plní přání klienta. To neznamená, že jste příliš vybíraví a nedokážete odpustit chyby moderátora nebo fotografa. Znamená to jen, že za své peníze chcete získat přesně to, co chcete, ne to, co vám bylo nabídnuto.

7. Uvolněte se

A ještě jeden tip. Uvolněte se a užijte si svatbu. Dokonale hladká svatba i tak nikdy nevyjde, takže se nemusíte bát, pokud mají všichni za stolem dostatek místa a jak poslat hosty domů na společenský stůl. Sdělte všechny tyto obavy svědkům a mediátorům. A vaším úkolem je radovat se ze své vlastní svatby a nemyslet na možné problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *