Gadgety

Udržujte komáry dál s výkonnou elektronickou lampou proti komárům Mosquitron

Tato energeticky úsporná moskytiéra napájená z USB vás chrání celou noc před otravným hmyzem

Zjistili jste, že vás od dobrého nočního spánku udrží houževnatí komáři? Zkazí vám romantické večery na zahradě chyby, které vás nenechají na pokoji? Letní měsíce přinášejí příjemné klidné noci, ale teplejší počasí také přináší chyby v platnost a to, že musíte zamířit dovnitř nebo nechat zavřená okna, může být velkým zdrojem frustrace.

Elektronická moskytiéra Mosquitron je nejjednodušším řešením vašeho každoročního problému s komáry – a funguje tak dobře, budete se divit, proč jste to ještě nezkusili.


Efektivní správa komárů po celou noc

Pokud hledáte ochranu proti komárům, která nezahrnuje slathering sebe a své rodiny chemickým repelentem proti komárům, abyste se vyhnuli pokousání každou noc, budete milovat moskytiéru Mosquitron USB. Toto chytré zařízení vám zajistí každou noc klidný spánek – a jeho téměř tichý provoz znamená, že se nemusíte bát, že dítě probudí.

Použijte jej v kajutách, ložnicích, kuchyních a stanech (pomocí USB powerbanky k napájení lampy na cestách), abyste zajistili ochranu proti komárům, ať jste kdekoli. Energeticky úsporná lampa Mosquitron spotřebovává velmi málo energie, takže je ideální nechat ji běžet po celou noc.


Automatická ochrana proti komárům pomocí inteligentního světelného senzoru

Žárovka Mosquitron čerpá energii z jakéhokoli zdroje USB – počítače, napájecí banky nebo zásuvky ve zdi s připojením USB – a používá LED žárovky k vyzařování ultrafialové modré vlnové délky světla, na které jsou komáři přitahováni. Když komáři létají blízko, silný, ale téměř tichý ventilátor vtáhne brouky dovnitř a zachytí komáry uvnitř lampy.

Elektronická moskytiéra Mosquitron je speciálně navržena tak, aby zajistila, že je prakticky nemožné uniknout plošticím, jakmile jsou nasávány dovnitř. Široký vstup, trychtýř s jemnými oky a speciálně zesílená úložná schránka vyrobená z materiálu ABS vám poskytuje celonoční ochranu před bodnutím komáry.

Malá a kompaktní velikost Mosquitronu usnadňuje přepravu a pohyb po domě. Díky tomu, že lampa neobsahuje žádné chemikálie, je bezpečné ji používat i u dětí a domácích zvířat. Světlo vyzařované Mosquitronem je 100% neškodné pro lidské tělo, takže je tato lampa proti komárům vhodná pro použití těhotnými ženami a kojenci.

Jednou z výjimečných funkcí Mosquitronu je jeho funkce inteligentního světelného senzoru, kterou lze snadno aktivovat. Když aktivujete inteligentní světelný senzor, nemusíte si pamatovat, že lampu zapnete, když se setmí, a vypnete, když se rozsvítí.


Automatizovaný senzor detekuje slabé osvětlení a automaticky rozsvítí lampu. Když vyjde slunce, lampa se znovu vypne. Díky inteligentnímu světelnému senzoru jej aktivujete jednou a budete si užívat automatickou ochranu proti komárům, dokud bude Mosquitron připojen ke zdroji energie.

Čištění Mosquitronu je velmi snadné – a budete překvapeni množstvím komárů, které lampa nashromáždí za krátkou dobu. Nádobu na komáry snadno odpojte a každých několik dní vymyjte mrtvý hmyz, osušte ji a zasuňte zpět na místo připravené na další noc. Nezaškrtávejte toto políčko každý den, protože proces dehydratace, který zabije komáry uvnitř, může trvat 24 hodin.


Lampu Mosquitron lze použít kdekoli – kýmkoli

Bez složitých provozních pokynů a agresivních chemikálií neexistují žádná omezení ohledně toho, kdo může lampu Mosquitron používat. Ať už jste mladí nebo staří, žijete ve městě nebo na holičkách, Mosquitron vás bez námahy ochrání před nepohodlným a nepříjemným bodnutím komáry.

Jste-li rodič, opravdu oceníte, jak je Mosquitron skutečně tichý. Je také bezpečné používat jej kolem svých dětí – držte jej mimo dosah zvědavých prstů, abyste byli na bezpečné straně.

Chcete-li dosáhnout nejlepší úrovně ochrany proti komárům, používáte-li Mosquitron v ložnici, umístěte jej v dostatečné vzdálenosti od vás nebo vašich dětí. Pokud jej máte příliš blízko u sebe, může být komár přitahován ke světlu, ale více přitahován lidskou vůní.


Měli byste si koupit elektronickou moskytiéru Mosquitron?

Absolutně! Jednoduchá a účinná ochrana proti bodnutí komáry a narušenému spánku nemůže být snadnější.

Je to skvělá hodnota za peníze a díky nízké spotřebě energie je provoz levný. Ve srovnání s nákupem repelentu proti komárům ušetříte peníze, protože Mosquitron lze používat rok co rok.

„Žiji na venkově, v blízkosti jezera, a každý rok jsem se bál letních nocí a přílivu komárů.“ Nikdy jsem nebyl šťastný, když používám repelent proti komárům, takže když jsem objevil Mosquitron, věděl jsem, že to musím zkusit. Neměl jsem velké naděje, že to tak dobře funguje, ale mýlil jsem se, chlapče! Používám to celé léto a neměl jsem ani kousnutí komárem. Je úžasné, jak tichý je – můžu ho mít v dětském pokoji, zatímco moje dítě spí, aniž bych se bál, že ji probudí lampa. Mám rád automatický inteligentní senzor, což znamená, že nemusím pamatovat na zapínání Mosquitronu každou noc – díky automatické ochraně vždy vím, že moje rodina je chráněna. “

Objednat Mosquitron můžete zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *